Opis

Hotel Miłomłyn to niezwykle urokliwy i klimatyczny hotel SPA położony w samym sercu Mazur, otoczony zielenią i lasem. Goście mają do dyspozycji 48 komfortowych i przestronnych pokoi z łazienką, telewizorem, telefonem oraz dostępem do internetu.

Niewątpliwie największym plusem Hotelu jest jego strefa Vallner & SPA. Hotel oferuje rożnego rodzaju wczasy odchudzające, dietetyczne, oczyszczające czy relaksacyjne, a także wczasy rehabilitacyjne, bogate w zabiegi lecznicze i rehabilitacyjne. W Hotelu Miłomłyn można zasięgnąć specjalistycznych porad medycznych, dotyczących zdrowego stylu życia, diety oraz aktywnego wypoczynku.

Hotel położony jest w malowniczej części Mazur, otoczony jest 19 jeziorami. Hotel znajduje się przy drodze krajowej nr 7 (Warszawa – Gdańsk) około 230 km od Warszawy i 120 km od Gdańska. Miejscowość Miłomłyn dzięki wielu działaniom proekologicznym posiada status uzdrowiska o czym świadczy dopisek „Zdrój”. Wieś posiada bogatą historię i kulturę. Chętnie odwiedzana jest przez adeptów historii oraz miłośników wypoczynku nad wodą.

Największe atuty Hotelu Miłomłyn:
– nowoczesne i przestronne pokoje,
– sale konferencyjne na ponad 290 osób,
– 3 strefy: Aqua Masuria, Strefa Aktywności, Strefa Vital SPA
– przepiękny las sosnowy.

Szczegóły

Hotel Miłomłyn Zdrój - Medical SPA & Vitality

Położenie

Pojezierze Mazurskie
Województwo warmińsko-mazurskie
Powiat olsztyński
Gmina Piła

Adres

ul. Ostródzka 2B
14-140 Miłomłyn

Współrzędne geograficzne

53.762°N, 19.849°E

Ceny

Od 145 zł./os. doba

Telefon

+48 785 888 170

Strona www

www.milomlynzdroj.pl

Lokalizacja na mapie

Hotel Miłomłyn Zdrój